Агрохолдинг “Мрія” продовжує прикриватись поліцейськими погонами – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Агрохолдинг “Мрія” продовжує прикриватись поліцейськими погонами

Банальне і, на жаль, повсякденне, у нинішніх українських реаліях, запитання: «Для кого закон не писаний?», перестає бути риторичним, коли, вже вкотре, йдеться про скандально відомий агрохолдинг «Мрія», який викрав чуже майно і відмовляється виконувати рішення суду щодо його повернення. Але все – за порядком.
Ця, без перебільшення, детективна історія  розпочалась у серпні 2015-го року. Саме тоді, задля проведення певних  процесуальних дій, слідчий головного столичного управління національної поліції Артем Тарасенко передав на відповідальне зберігання фірмі «Мрія-лізинг» 141 одиницю причіпної сільськогосподарської техніки, яка належить  ТОВ «Профіт-контроль». А суд, на час  слідства, техніку заарештував. Після майже року юридичних перепетій, 29-го червня 2016-го року, відповідним  судовим рішення арешт скасовано і власники отримали законне право  забрати техніку. Але, коли керівники ТОВ «Профіт-контроль» прибули до автотранспортного  підприємства, що на вулиці Незалежності, 1А у місті Хоростків на Тернопільщині ( саме там мала зберігатись техніка), то з’ясувалось, що їх майно вкрадене. І не якимись невідомими злочинцями, а,власне, тими, хто, виконуючи постанову слідчого, мав би техніку відповідально зберігати. Натомість, «відповідальність» «Мрії-лізинг» набула злочинного характеру – попри судовий арешт і зобов’язання на зберігання, техніка була відтранспортована за різними адресами  і активно використовувалась на польових сільгоспроботах, що їх здійснює агрохолдинг «Мрія».

 

 

 

Складається враження, що ця афера була заздалегідь запланована ще тоді, коли слідчий Тарасенко передавав техніку на зберігання саме(!) «Мрія-лізинг». Чому саме їм? Чому державний правоохоронець віддає техніку не на державний, скажімо, штрафмайданчик, а приватній, та ще й зацікавленій у сільськогосподарському секторі, фірмі? Чому не проконтролював надійність зберігання майна вартістю більше ста мільйонів гривень? Якщо говорити бодай про підозри на корупцію, то у діях слідчого ці підозри явно мають грунт…  І запитань до нього багато. Але слідчий Тарасенко телефонну слухавку не піднімає і всіляко уникає спілкування з журналістами.
Але вдалося дотелефонуватись до відповідального за зберігання техніки працівника «Мрія-лізинг» Степана Антонишина. Він, очевидно, перебуваючи у сильному хвилюванні від перебігу конфлікту, своїм  телефонним поясненням по-суті розкрив оборудку агрохолдингу «Мрія». Антонишин повідомив, що техніка справді переміщується…
Насправді ж будь-яке переміщення техніки, яка мала б зберігатись і після рішення суду повернутись до власників, є незаконним. «Мрія» просто ховає викрадене і постійно перевозить техніку тракторними тягачами з одного поля на інше. Навіть  вночі. А представники ТОВ «Профіт-контроль» спільно з громадськими активістами, самотужки затримують свою техніку на дорогах і, зрозуміло, викликають поліцію. І тут детективна історія продовжується. Поліцейські читають рішення суду і теж не виконують його. Замість затримати техніку принаймні  «до з’ясування», вони віддають техзасоби тим, хто їх викрав. Тобто – агрохолдингу «Мрія». Абсурдність, зухвалість і впевненість у безкарності дійових осіб з «Мрії» та бездіяльність місцевої поліції у цьому конфлікті набули такого розголосу, що втрутитись змушене було Міністерство внутрішніх справ. На Тернопільщину прибув радник міністра Михайло Апостол. І у розмові з журналістами він наголосив, що рішення суду про повернення техніки ТОВ «Профіт-контроль» повинно виконуватись.

 

 

Але поки що віз, чи то пак – техніка, і нині не там..!
Ситуація з «бєзпрєдєлом», що його чинить агрохолдинг «Мрія» – непоодинокий випадок рейдерства і банальних крадіжок, які здійснюються «під дахом» правоохоронних органів по всій країні. Інакше такі афери були б просто неможливими. В одному зі своїх нещодавніх коментарів про це сказав і Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

 

 

Поки що ж, керуючись рішенням суду, ТОВ «Профіт-контроль» намагається повернути свою техніку, а агрохолдинг «Мрія», сподобавши заробляти на чужому, продовжує ховати і плювати на ЗАКОН…

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*