Борис Гора: «Перш за все – розберемось з місцевими сєпарами» – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Борис Гора: «Перш за все – розберемось з місцевими сєпарами»

Відомого активіста Руху «Вільний Дністер» Бориса Гору рідко можна зустріти у Тернополі. Він,власне, переважно там – на Дністрі. Але все-таки знайшов час поспілкуватись у студії коаліції «Агромайдан».

Борис Гора ще раз оприлюднив свою принципову позицію: жодних гідроелектростанцій на Дністрі бути не повинно. Як він висловився – позиція «наглоти» нікого з активістів не лякає. Навколо захисту Дністра зараз вже об’єдналося стільки людей, що ця потужна сила спроможна дати відсіч будь-яким супротивникам. Навіть дуже грошовитим…

Не секрет, що селянам, які мешкають повз Дністер, пропонують різні матеріальні вигоди, аби тільки вони не виступали проти ГЕС. На такі непоодинокі випадки Борис Гора має категоричну думку: за якусь копійчину, окремі громади не мають права розпоряджатись усім Дністровським каньйоном, бо він належить не тільки Тернопільщині, і не тільки Україні, а має міждержавну цивілізаційну місію. А селяни, які хочуть заробити, краще б розвивали «зелений» туризм.

Неприпустимою вважає Борис Гора і нещодавню, резонансно-кримінальну подію, коли, найняті агрохолдингом «Мрія» охоронці-тітушки фірми «Легіон», побили учасника АТО Олександра Починка. «Треба створювати добровольчі загони, робити певну «партизанщину». Якщо місцеві сєпари не хочуть захищати людей, то є багато реальних громадських організацій, які можуть це зробити…» – вважає Борис Гора, учасник відеорозмови у коаліції «Агромайдан», повний виклад якої пропонуємо Вашій увазі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*