Луценко: Прізвище кандидата в прем’єри буде озвучено після заяви Яценюка про відставку – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Луценко: Прізвище кандидата в прем’єри буде озвучено після заяви Яценюка про відставку

Прізвище кандидата в прем’єри буде озвучена після заяви прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка про відставку. Про це під час спілкування з журналістами сказав Юрій Луценко.

“Як тільки звільниться посада, будуть оголошені прізвища… Тому що безглуздо по відношенню до людини, висувати її кандидатуру на посаду, яка не є вакантною”, – заявив Луценко.

“Арсеній Петрович постійно наполягає, щоб хтось узяв відповідальність за оновлення уряду, все дуже просто, він бере аркуш паперу і пише заяву на ім’я голови ВР, де його найняли на роботу, і пише, що у зв’язку з відсутністю підтримки більшості парламенту , він складає з себе повноваження. Після цього, безумовно, парламентська більшість знайде кандидатуру, одну з них готовий запропонувати “Блок Петра Порошенка”, – зазначив він.

За його словами, його фракція переконана в тому, що наступний склад уряду має бути технокартичним, а наступний прем’єр має самостійно сформувати уряд «з числа позапартійних професіоналів».

«Фракція ще не визначалася з кандидатурою наступного прем’єра, але готова буде запропонувати її разом із програмою в момент, коли це стане актуально», – пояснив Юрій Луценко.

Він також припустив, що в разі, коли прем’єр не подасть заяву про звільнення, парламент може розглянути вже внесену постанову про його персональну відставку.

«Ставлячись із повагою до самого прем’єра, до того, що йому вдалося зробити, маючи повагу до членів Кабміну, найкращим виходом із ситуації вважаю його самостійне рішення. Ніхто з нас ніде не має вічних посад. Треба лише пам’ятати, що ми служимо Україні, а не Україна служать нам», – підсумував політик.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*