Михайло Апостол взяв на контроль розслідування фактів пограбування Тернопільщини – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Михайло Апостол взяв на контроль розслідування фактів пограбування Тернопільщини

Слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати з сторони посадових осіб УКБ Тернопільської держадміністрації, та посадових осіб підрядних організацій-виконавців робіт, виділених на проведення ремонтних робіт доріг на території області.В ході проведення ревізії фінансово-госп. діяльності САД в області, держаудитслужбою виявлено ряд серйозних порушень.
З врахуванням того, що крим.провадж.за даним фактом розслідується слідчим СУ ГУНП в Тернопільській області, примірник акту ревізії переданий слідчому для долучення його до кримінального правопорушення і є ключовим елементом фундаментального підтвердження вчинення винними особами злочинних дій, спрямованих на незаконне заволодіння бюджетних грошових коштів.
Станом на даний час, проводяться слідчі дії, спрямовані на здобуття додаткових доказів вчинення кримінального правопорушення.
З метою недопущення втрати важливих доказів, в тому числі відображеної в акті ревізії,виключена можливість надання доступу до даної інформації.
Натомість, під час зібрання достатньої кількості доказів вчинення кримінального правопорушення, інформація, яка відображена в Акті ревізії буде висвітлена в ЗМІ, в межах допустимості, передбачених чинним законодавством.
Наголошую, я не меньше від інших зацікавлений в закінченні слідства і передачі справи в суд для визначення міри покарання винним. Тому, хід розслідування вказаного кримінального провадження, мною особисто, взято на контроль.

МИХАЙЛО АПОСТОЛ

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*