Новий тернопільський курс Юлії Тимошенко – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Новий тернопільський курс Юлії Тимошенко

15 червня у Києві за ініціативи лідера партії ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко пройшов Всеукраїнський форум “Новий курс України”. Лідерка «білосердечних» представила запрошеним гостям та членам партії свою візію розвитку України на майбутнє, в якому вона бачить себе президентом країни і пропонує багато революційних змін.

Була присутня на форумі і делегація з Тернопільщини під головуванням очільника обласної організації Василя Деревляного. Але на наш подив паралельно з офіційною тернопільською делегацією захід «Батьківщини» відвідали люди з минулим, яке явно не пасує Новому курсу, запропонованому Юлією Володимирівною. Зокрема, на форумі був помічений син екс-губернатора Тернопільської та Львівської областей Михайла Цимбалюка Віталій, в минулому депутат Тернопільської міської ради від «Партії регіонів».

У компанії Цимбалюка-молодшого на фото можна помітити цікавих особистостей: Володимира Болєщука, теж свого часу наближеного до регіоналів екс-чиновника ОДА, а також двох екс-свободівців, Володимира Карпінського та Ігора Дулебу, теперішніх менеджерів «Креатор-Буду». Що ж шукають серед «батьківщинців» політики з темним минулим? За нашими даними, Цимбалюк-молодший та пов’язаний з сім’єю Цимбалюків власник «Креатор-Буду» бізнесмен Ігор Гуда, шукають шляхи потрапляння у Верховну Раду. І якщо Ігор Гуда сам йти у парламент не має необхідності й амбіції, то його майже родич Віталій – готовий йти навіть на приборкання конкурентів всередині партії. Та й фінансові ресурси цих двох «добродіїв» дозволяють їм діяти без оглядки на будь яких конкурентів.

Тернополяни були свідками публікацій на пов’язаних з «сірим кардиналом» обласної ради Іваном Бабійчуком (близьким товаришем Віталія Цимбалюка) сайтах про нібито зняття багатолітнього і непотоплюваного Василя Деревляного з посади голови обласної організації.

Та як з’ясувалось – статейки виявились фейками, а у Деревляного в партії – все більш ніж добре. А от Цимбалюку-молодшому, за нашими даними, в «Батьківщині» виявились не надто раді.

Керівництво ВО не дослухалось до аргументів на користь такої одіозної особистості і закрило перед ним двері, тож приходиться тепер Віталію їздити на партійні форуми під батьківським крилом разом з делегацією Львівщини – Тернопільщина йому, як ліфт у парламент, не світить.

ifnews

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*