Підсумки тижня: Діяльність Держгеокадастру в цифрах – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Підсумки тижня: Діяльність Держгеокадастру в цифрах

Держгеокадастр пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Організація земельних торгів. За тиждень з 1 до 8 квітня 2016 року головні управління Держгеокадастру в областях включили до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 1 ділянку. Земельна ділянка площею 25 гектарів розташована у Чернівецькій області.

Усього станом на 8 квітня 2016 року перелік включає 5 035 земельних ділянок загальною площею 102 778,74 гектара. Виконавців торгів наразі визначено для 2 839 з них.

Виділення землі учасникам АТО. За тиждень в Україні прийнято 1 582 рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів, у тому числі головними управліннями Держгеокадастру в областях – 1 032. Найбільше рішень про передачу земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності прийнято головними управліннями Держгеокадастру у Київській – 185, Сумській – 144, Миколаївській – 85, Хмельницькій – 73 областях.

За тиждень учасникам АТО надано у власність 719 земельних ділянок загальною площею 727,06 га, в тому числі головними управліннями Держгеокадастру в областях – 517 площею 609,17 гектара. Найбільше ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності надано в Черкаській – 65, Кіровоградській – 54, Київській – 53, Харківській – 53, Вінницькій – 40 областях.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 23 463 земельні ділянки та видали 25 870 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Усього з початку року за заявами громадян зареєстровано 227 920 земельних ділянок та видано 285 791 витяг з кадастрової системи про земельну ділянку

Прес-служба Держгеокадастру

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*