Селяни просять захисту у радника Авакова – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Селяни просять захисту у радника Авакова

Ось таке звернення отримав сьогодні .

Звичайно, я приїду, адже ситуація мені надзвичайно близька і знайома, про це на своїй сторінці у facebook написав Михайло Апостол, передає сайт Тернопільське Інформаційне Бюро.

Маючи армію юристів і озброєні охоронні фірми, такі агрокомпаніі вважають,що для них важливо зробити один крок -заключити договір оренди,а шансів розірвати такий договір у селян більше не буде . Для цього вони підключать усе : підкуп,силу , суди , погрози ,тонкощі заключених договорів . І тільки не інтереси власників земельних ділянок . Це і є різновид силового рейдерського захоплення землі . Я не вірю,що суд стане на захист олігархів ,латмфундистів , всупереч інтересам громади .


Я хочу ще раз нагадати усім зацікавленим сторонам слова Міністра МВС Arsen Avakov : “Силових захоплень власності в Україні не буде ,ми присікаємо і будемо дуже жорстко присікати ці явища в самому зародку ,не дивлячись ,хто за ними стоїть . Захист прав простих громадян України – є пріоритетним завданням ,яке стоїть перед всією Національною поліцією “.


Також запрошую представників ЗМІ , яким не байдужа доля жителів села ,адже Ваше слово не меньш потужнє,як дії правоохоронних органів.


“ШАНОВНИЙ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ ! Громада села Крогулець Гусятинського району просить Вас допомогти вирішити спірне питання між нами,пайовиками і агрохолдингом” Мрія ” ,яка користується нашими земельними паями. Громада уже довгий час намагається розірвати договора на оренду з компанією. ,адже вони заключались з іншими власниками , і самим господарювати на власній землі . Різними шахрайськими методами , “Мрія ” затягує нас в судові процеси ,щоб тільки не віддати нам нашу землю . Просимо Вас приїхати в смт.Гусятин 4.05.2017р на 12год 30хв. де будуть відбуватися чергові збори громади та засідання суду по цьому питанні .Заздалегіть дякуємо .”

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*