Степан Барна: Сільськогосподарський ярмарок – можливість оцінити продукцію товаровиробників області – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Сільськогосподарський ярмарок – можливість оцінити продукцію товаровиробників області

Ті, хто придбав товари на сільськогосподарському ярмарку, зможуть відчути переваги українського виробника, а зокрема – тернопільського, над імпортним. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час передвеликоднього ярмарку, що відбувся у Тернополі 8 квітня, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«Сільськогосподарський ярмарок – це можливість оцінити продукцію товаровиробників області. Ми зробили чотири точки продажу в Тернополі й сподіваємося, що тернополяни будуть задоволені або принаймні будуть мати вибір і змогу порівняти за якістю продукцію місцевих сільськогосподарських виробників та імпортних. А наше, як відомо, не лише доступне, а й смачне», – наголосив Степан Барна.

Нагадаємо, участь у ярмарку, що відбувався одночасно у чотирьох точках міста, взяли понад 155 товаровиробників області. Запросили представити свою продукцію й провідних аграріїв Тернопільщини. Загальний виторг склав в цей день близько 4,4 млн грн.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*