Степан Барна відзначив грамотами військовослужбовців – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна відзначив грамотами військовослужбовців

Голова  Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна відзначив грамотами Збройних Сил України активних учасників гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200» на теренах Тернопільщини.

Про це повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт ТОДА.

За словами Степана Барни, люди, яких сьогодні нагородили – сильні духом, не опускають руки та активно допомагають військовослужбовцям, підтримують їхній бойовий дух. «Дякуємо за вашу активну громадську позицію, за те, що підтримуєте Українську армію та бойовий дух воїнів на Сході України».

Несподіванкою для очільника Тернопільщини стала особиста відзнака для нього від начальника Генштабу Збройних Сил України за активну громадську позицію, сприяння та суттєву допомогу у реалізації заходів гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200», під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Грамотами начальника Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ за активну громадську позицію та допомогу у реалізації проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200» відзначили директора торгового дому «Інтеграл» Колос Ольгу Степанівну, начальника транспортного відділу торгового дому «Інтеграл» Гащака Андрія Богдановича, директора ПП Bosh сервіс» Урсатія Романа Івановича, директора фірми «Акант» Рудого Василя Івановича, голову спілки офіцерів Тернопільської області, полковника запасу Варакуту Олександра Павловича.

«Сьогодні ми нагородили тих людей, які внесли найбільший вклад у нашу справу – роботу на території Донецької і Луганської областей. Серед них приватні підприємці, які надають допомогу не лише коштами, а й матеріальними засобами. Це ті люди, які допомагають нам налагоджувати роботу у Тернопільській області.  Одним з таких прикладів є голова Тернопільської ОДА Степан Барна, який у 2014 році з перших днів долучився до роботи та активно допомагає нам у вирішенні всіх проблем. На жаль, бойові дії ще тривають і від нашої витримки залежить результат. Тому, дякуючи таким людям, які допомагають і вірять, перемога буде забезпечена», – підкреслив полковник, координатор управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ у Тернопільській області В’ячеслав Кравчук.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*