Степан Барна взяв участь у відкритті Всеукраїнської конференції до 500-річчя Реформації – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна взяв участь у відкритті Всеукраїнської конференції до 500-річчя Реформації

«Через духовну реформацію до оновлення країни» – під таким гаслом розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція «Протестантські церкви у контексті вітчизняної історії та суспільних трансформацій (до 500-ліття Реформації)», участь у відкритті якої взяв голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Як він наголосив під час свого виступу, сьогоднішні реалії в країні вимагають від нас максимальної консолідації незалежно від конфесійної приналежності. Тому серед пріоритетів повинно бути формування єдиного духовного простору в нашій державі.

«Ми сьогодні маємо добрі приклади співпраці з боку протестантських церков в ім’я єдності України і спільної перемоги на сході, – зазначив Степан Барна. – Мені приємно констатувати, що Президент України Петро Порошенко своїм указом №357 від 26 серпня 2016 року визначив проведення цього року 500-річчя Реформації на державному рівні. Згідно з цим указом, ми працюємо в напрямі реалізації комплексу заходів, пов’язаних з вшануванням духовних і ціннісних надбань протестантського руху на території Тернопільської області та в Україні. Цей комплекс заходів дасть можливість відкрити історію нашого краю, провести конференції, тематичні виставки у бібліотеках та краєзнавчих музеях області. Водночас для нас важливо, як для українців, демонструвати, що наш вибір – це вибір пов’язаний з єдністю церков, єдністю суспільства і спільної перемоги під час проведення тематичних просвітницьких, виховних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів».

Нагадаємо, ІV Всеукраїнська конференція триватиме два дні, 27-28 квітня, на базі історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Серед основних питань, які обговорюватимуться – історія християнства, виникнення протестантських церков, вплив Реформації на соціально-економічний розвиток країни, Європейська Реформація та її відгомін в Україні.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*