Тернополяни взяли участь у міжнародному флешмобі «GlobalShevchenko» – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернополяни взяли участь у міжнародному флешмобі «GlobalShevchenko»

Тернопільська обласна державна адміністрація, молодіжні громадські організації, школярі та пересічні тернополяни долучилися до  акції «GlobalShevchenko» у рамках флешмобу, присвяченого 203-ї річниці від дня народження великого Кобзаря. Наймаштабніше одночасне читання творів генія українського народу відбулося 9 березня у тернопільському сквері ім. Т.Г.Шевченка. Учасники велично декламували вірш «В казематі», гостре слово Тараса Григоровича стало у наш час як ніколи пророчим і актуальним. Тернополяни читали віршовані рядки Кобзаря разом із українцями з різних куточків світу — це міжнародна акція, започаткована українською діаспорою, про це пише Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
За останніми даними, до флешмобу «Global Shevchenko» долучилося вже понад 1000 учасників із 19 країн світу та 81 населеного пункту України. Подібні акції відбулисяс Одесі, Маріуполі, Луцьку, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Херсоні, та багатьох інших містах на лише України, а й закордону.
«Важливо, нам, українцям, не лише вшановувати пам’ять великого Кобзаря. Його віще слово повинне стати життєвим кредом для кожного патріота й борця за незалежність України», — підкреслив у вітальній промові голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.
Мета даного флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, продемонструвавши пам’ятники, встановлені йому по всьому світу. Загалом у нашій державі та  35 країнах світу їх налічується 1385, з яких 1256 — в Україні і ще 129 — за кордоном.

Нагадаємо, даний флеш-моб стартував 10 лютого. Одна з його цілей — завжди актуальний заповіт Тараса Шевченка всім українцям: “Борітеся – поборите! Вам Бог помагає!”

Джерело: Тернопіль Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*