Тіло утопленика з Тернопільщини знайшли через 4 місяці після нещасного випадку – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тіло утопленика з Тернопільщини знайшли через 4 місяці після нещасного випадку

Впродовж чотирьох місяців правоохоронці Гусятинського відділенняполіції разом з рятувальниками намагалися відшукати тілоп’ятдесятишестилітнього чоловіка, який втопився у річці Збруч, про це пише сайт ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на поліція Тернопільської області.

За словами заступника начальника слідчого відділення ОлександраЯнцевича, ще 12 листопада 2016 року до них надійшло повідомлення про загибель чоловіка. Потерпілий мешкав на хуторі в селі Козина Гусятинського району.

Мешканці даного населеного пункту по продукти змушені ходити в Хмельницьку область за три кілометри від житла. Аби це було швидше, люди на закупи переправлялися човнами через Збруч.

Того дня загиблий разом з дружиною дерев’яним човном з продуктами повертався додому. В якийсь момент в човен почала прибувати вода іпотерпілий не втримав рівновагу й впав у річку.

В результаті човен перекинувся і дружина також опинилася в воді. Все сталося за метрів триста від берега. Жінці вдалося добратися до суші, а от чоловік щез під водою.

Його тіло лише 9 березня цього року виявили у Збручі на територіїХмельницької області, коли зійшла крига. Правоохоронці припускають, щочоловіка на дно потягнув важкий одяг та зимові чоботи.

Джерело: ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*