У Тернопільському педагогічному університеті відбулася інавгурація нового ректора – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Тернопільському педагогічному університеті відбулася інавгурація нового ректора

У вівторок, 19 грудня, Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка відзначає поважне дійство – інавгурацію нового ректора, на посаду якого педагогічний колектив обрав доктора філософських наук, професора даного університету Богдана Буяка. Участь в урочистостях взяв голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Також під час урочистостей він зачитав відповідний наказ Міністерства освіти й науки України про призначення ректора.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

«Сьогодні мені особливо зачитати наказ Міністерства освіти і науки України від 15.12.2017 року про призначення на посаду ректора, адже я – випускник цього навчального закладу. Відтак, згідно із викладеним у тексті наказу, керуючись статтею 10 ЗУ «Про центральні органи виконавчої влади» відповідно до Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України під №630 зі змінами наказано призначити Буяка Богдана Богдановича ректором Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка з 15 грудня 2017 року до 14 грудня 2022 року з можливою пролонгацією як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 ЗУ «Про вищу освіту» на умовах викладених у контракті», – зачитав наказ Степан Барна.

При цьому, продовжуючи свій виступ, голова ОДА зазначив, що педагогічний університет був переломним в його житті. «У 1996 році, коли я сюди поступив та у 2001 році, коли я його закінчив. І сьогодні, коли я тут, на інавгурації ректора Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка – це знову ж таки хвилююча мить. Мені приємно констатувати, що до випускників цього навчального закладу мають відношення не лише мої друзі, а й мої рідні. І вдвічі приємніше, що цей університет виховує хороших кадрів. Я вірю в те, що та робота, яка розпочата ректором Володимиром Петровичем Кравцем буде підтримана та матиме гідне продовження Богданом Богдановичем Буяком», – підкреслив голова ОДА.

Водночас, крім вітань з інавгурацією нового ректора, Степан Барна вручив подяку Володимирові Кравцеві, і від імені обласної державної адміністрації подякував йому за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та підготовку висококваліфікованих кадрів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*