У Зборові радісна подія – відкриття відновленої комунальної аптеки – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Зборові радісна подія – відкриття відновленої комунальної аптеки

Для відновлення роботи комунального аптечного закладу у приміщенні, яке розташоване за адресою м. Зборів, вул. Богдана Хмельницького, 27, Тернопільським обласним виробничо-торговим аптечним об’єднанням проводились ремонтні роботи з перекриття покрівлі та ремонту першого поверху будівлі, для відкриття у ньому нового структурного підрозділу аптечного об’єднання. Кошти на ремонт були виділені Тернопільською обласною радою у сумі 400 тис. грн., Зборівською міською радою – 50 тис. грн. та власних обігових коштів Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання – майже 100 тис. грн.

Повідомляє ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

У церемонії відкриття взяли участь керівники обласної ради: голова – Віктор Овчарук та перший заступник – Василь Деревляний, депутат обласної ради Михайло Пінь, міський голова Зборова Богдан Максимів, генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання Наталія Марків.

Звертаючись до присутніх, голова обласної ради сказав: «Безперечно, подія, котра зібрала нас сьогодні, – важлива не лише для вашого міста, а й навколишніх сіл. Адже відновлена аптека, яку ми сьогодні відкриваємо, буде забезпечувати жителів міста Зборова та Зборівського району лікарськими засобами, у тому числі за пільговим та безкоштовними рецептами, а також підконтрольними ліками, за якими до сьогоднішнього дня жителі Зборівщини їздили у Тернопіль. Це спричиняло для них чималі труднощі. Тому відновлення аптечного закладу, як усі ми розуміємо, – чимала справа. Обласна рада, усвідомлюючи проблему, виділила кошти, попри те, що у районі активно поширювались чутки, що установу готують до приватизації. Тож усі переконались, що обласна рада дотримує слова: аптека функціонуватиме як комунальна установа, що входить у мережу Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання. І це наше принципове переконання».

«Зборівська обласна комунальна центральна районна аптека № 8 припинила своє функціонування у вересні 2015 року, у зв’язку із доведенням її до банкрутства, так як і значну частину комунальних аптечних закладів нашої області. Сьогодні вона знову починає працювати. І ми докладемо усіх зусиль, щоб відновити мережу комунальних аптек у краї, адже вони виконують соціальну функцію, – сказав Василь Деревляний та додав, – до нас звертаються багато зборівчан із проханням зробити аптеку цілодобовою. У свою чергу ми запропонували районній лікарні відкрити там цілодобовий аптечний пункт. На жаль, поки розуміння не отримали. Вважаю, усім нам: і обласній раді, і місцевій громаді необхідно об’єднатись та спільно домогтись цього».

Довідково: на даний момент в області, крім аптечного об’єднання, функціонує ще 15 окремих юридичних осіб, аптечних закладів Тернопільської обласної ради. Тернопільське обласне виробничо-торгове аптечне об’єднання сьогодні це: – мережа з 29 аптечних закладів у Тернопільській області, в тому числі аптечний склад;
– здійснення діяльності щодо оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
– діяльності щодо обігу наркотичних лікарських засобів, психотропних речовин та прекурсорів;
– відпуск лікарських засобів на безоплатній та пільговій основі за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування хворих;
– участь у всіх Урядових програмах, пілотних проектах.
– знижки для пільгових категорій населення (інвалідів, пенсіонерів, учасників бойових дій, внутрішньо переселених осіб)
– забезпечення лікарськими засобами застрахованих осіб, відповідно до договорів із страховими компаніями.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*