В районі сформовано банк даних житлових приміщень – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

В районі сформовано банк даних житлових приміщень

 31 липня на оперативній нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького з керівником апарату райдержадміністрації Оксаною Ковбасник, начальниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації  та її апарату розглянули питання щодо придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

Повідомляє ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

         Це передбачено реформуванням системи інституційного догляду та виховання дітей в Україні та прийнятим Верховною Радою України в цілому за основу проекту Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” (реєстр. № 6610), що подано на підпис Президенту України.     

         Законопроектом передбачено спрямування субвенції загального фонду державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт(реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво)

            Тому виникла необхідність визначити потребу у створенні зазначених више закладів на території району, виходячи з кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують влаштування у сімейні форми виховання, дітей з особливими погребами, які виховуються в інтернатних закладах, внести пропозиції щодо купівлі, будівництва будинків для створення цих закладів.

         На первинному обліку в службі у справах дітей перебуває 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі вони охоплені сімейними формами виховання: 13 дітей – виховуються в опікунських сім’ях, 1 дитина – в прийомній сім’ї, 1 дитина – в ДБСТ.

       Першим заступником голови райдержадміністрації дано доручення щодо формування банку даних  житлових приміщень, які можуть бути використані для створення соціального житла, та вивчення  питання щодо будівництва соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа відповідно до вимог чинного законодавства

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*