Відбулась зустріч Віктора Овчарука з послом США в Україні Марі Йованович – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Відбулась зустріч Віктора Овчарука з послом США в Україні Марі Йованович

Сьогодні, 20 червня, відбулась зустріч голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука та голови обласної адміністрації Степана Барни з Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні Марі Йованович.
У другий день свого візиту поважна гостя зустрілася з очільниками області у більш офіційному середовищі та обговорила перспективи подальшої підтримки Сполученими Штатами Америки України України загалом та Тернопільщини зокрема.
«Щиро дякуємо США за підтримку політичних та економічних реформ в Україні, у тому числі, шляхом надання фінансової допомоги. Ваша країна послідовно і активно виступає за європейську інтеграцію України в ЄС, запровадження зони вільної торгівлі, а у майбутньому – приєднання України до Євросоюзу. Підтримка США для нашого регіону та України сьогодні є надзвичайно важливою, – наголосив Віктор Овчарук. – Слід зазначити, що Тернопільщина впевнено рухається шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади. Тому Тернопільська обласна рада приділяє значну увагу підтримці реформ з питань децентралізації влади та надання більших повноважень органам місцевого самоврядування. Децентралізація стала найвідомішою та реальною реформою в Україні.
Зараз в області діє 42 об’єднані територіальні громади. Нещодавнім рішенням Тернопільської обласної ради схвалено зміни до перспективного плану формування територій громад Тернопільської області. Відповідно до них в перспективний план включено уже 61 територіальну громаду.
Впевнений, новостворені громади показуватимуть хорошу динаміку економічного зростання та грамотне управління ресурсами територій.
Хочу подякувати за чітку позицію США з питань окупації Росією Криму і агресії на сході України. Переконаний, що завдяки співпраці Сполучених Штатів Америки з Україною та міжнародними партнерами, буде відновлено територіальну цілісність нашої держави. Бажаю Вам приємних вражень від перебування на Тернопільщині»

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*