Володимир Шашкін: Інвестиції допоможуть Тернопільщині розвинути переробну галузь промисловості – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Володимир Шашкін: Інвестиції допоможуть Тернопільщині розвинути переробну галузь промисловості

Враховуючи добре розвинуту сировинну галузь Тернопільської області, постає необхідність відкриття переробних підприємств. Якість нашої продукції є досить високою, а тому інвестування в цей сектор матиме хороші перспективи.

Про це за результатами круглого столу з представниками делегації Тауразького повіту Литовської Республіки зазначив перший заступник голови Борщівської РДА Володимир Шашкін.

«На Півдні Тернопільщини – особливо у Борщівському, Заліщицькому районах високі врожаї дають томати, капуста, перець, що є сировинною продукцією. Водночас переробна галузь досі залишається малорозвиненою. Тому нам потрібно максимально шукати шляхи для відкриття нових виробничих потужностей. В першу чергу, ми забезпечимо роботою місцевих жителів, при цьому рівень заробітної плати буде цілком конкурентоздатний. Окрім того, розвиток напрямку переробної промисловості допоможе наповнювати бюджет області. Тобто кошти, які ми залучимо в область у вигляді інвестицій, в подальшому «працюватимуть» на нас – з їх допомогою можна буде реалізовувати і інфраструктурні. І соціальні проекти», – зауважив Володимир Шашкін.

На його думку, з огляду на те, що Литовська Республіка мала схожу економічну історію, Україна має унікальну можливість запозичити саме практичний досвід. «Це дозволить нам уникнути значної кількості помилок, а відтак і реформи у нас відбудуться швидше. Відповідно позитив від них жителі Тернопільщини відчують у найближчій перспективі», – зазначив Володимир Шашкін.

 

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*