Вирішення питання щодо заборгованості по зарплатах медпрацівникам у Ланівцях – на контролі у голови ОДА – МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Вирішення питання щодо заборгованості по зарплатах медпрацівникам у Ланівцях – на контролі у голови ОДА

Під час робочої поїздки у Ланівці медичні працівники районної лікарні поскаржилися голові Тернопільської ОДА Степанові Барні на заборгованість по заробітних платах. Зокрема, не всім лікарям та медперсоналу виплатили оздоровчі і досі вони ще не отримали авансу за серпень.

Повідомляє сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

Як з’ясувалося, на те, щоб виплатити людям заробітну плату у бюджеті лікарні не вистачає значної суми коштів. Хоча зі свого боку держава стовідсотково виконала усі зобов’язання, виділивши в частині медичної субвенції на Лановецький район 22 мільйони гривень. Ці кошти мали бути спрямовані на зарплати медпрацівникам та на оплату за енергоносії у лікарні. Тому те, що виникла заборгованість, тепер мають владнати на місцевому рівні, а саме: представники місцевої влади повинні знайти додаткові кошти, щоб дофінансувати медичну галузь і забезпечити безперебійну роботу персоналу.

«Я беру це питання під свій особистий контроль, – зазначив Степан Барна під час візиту до районної лікарні та спілкування з медиками. – Але водночас наголошую, що медицині потрібно відпрацювати комплекс заходів, які би дали можливість зекономити. Зокрема, це стосується оптимізації ліжко-місць, кадрів та впровадження заходів з енергоефективності, бо без цього вирішення проблеми практично неможливе».

При цьому, очільник краю наголосив, що зі свого боку область бере на себе зобов’язання вкласти додаткові кошти у термомодернізацію і придбання сучасного обладнання для Лановецької лікарні. «Це вже наша компетенція. Тому, гадаю, що найближчим часом напрацюємо основні пропозиції», – зауважив він.

Також Степан Барна вкотре акцентував на тому, що у контексті медичної реформи та створення госпітальних округів, ніхто не буде ліквідовувати лікарень. «Лановецька лікарня працювала, працює і буде працювати, але вона працюватиме до тих пір, доки будуть пацієнти, які захочуть тут лікуватися. Тому зараз стоїть важливе питання перед лікарнею і перед головним лікарем – забезпечити якісний персонал, зберегти добрих лікарів, котрі будуть надавати ці медичні послуги. Бо реформа передбачає екстериторіальність, а це означає, що пацієнт буде лікуватися там, де це роблять якісно, а не там, де він прописаний. Тому наразі звертаюся до голови Лановецької РДА, голови районної ради, міського голови та голів об’єднаних громад району якнайшвидше знайти кошти для того, щоб забезпечити лікарів зарплатою і щоб надалі не виникало таких ситуацій, а ми зі свого боку, з боку органів державної влади, все, що зможемо – допоможемо», – наголосив Степан Барна.

Принагідно голова ОДА оглянув також лікарню й один із корпусів, де тривають ремонтні роботи, та поспілкувався з пацієнтами.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*